Saç Çıkarmanın Ustası Sercare!

Nedeniyle Amazon ormanlarında meydana gelen ve küresel ısınmanın neden olduğu bazı tahribatlar nedeniyle üretimine 2 sene ara verilen efsane saç çıkarıcı Sercare tekrar piyasaya sürüldü. Hasretle beklenen Sercare saç çıkarıcı Avrupa’dan 2 ay sonra Türkiye’ye getirilerek şimdiden yüzlerce kişinin saç tedavisine başladı.


Buraya tıklayarak Sercare Saç çıkarıcı formülü özel şartlarda sipariş edebilirsiniz >>

Bu linkden ürüne ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz


SON GÜN ÖZEL TEKLİF:
Yüksek talep nedeniyle Sınırlı Stok.

Brezilya Amazon ormanlarından çıkan mucize

İçeriğinde dünyanın en zengin ve verimli bitkilerin yetiştiği amazon yağmur ormanlarından çeşitki bitkilerin yer aldığı sercare şimdiye kadar ki en etkili saç çıkarıcı olarak lanse ediliyor. Egzotik botanik bitkilerden meydana gelen etkili karışım yapılmaz denileni yaptı ve saç köklerine ulaşarak saçın yeniden çıkmasını sağladı.


Sercare saç çıkarıcıyı saçlarında dökülme, seyrelme ve zayıflama sorunu yaşayan ya da saç sağlığına önem veren ve zahmetsiz bir kullanım arayan tüm yaş grubundaki kişiler kullanabilir. Saçı beslemek tıpkı vücudu beslemek gibidir ve bunun için gerekli vitaminlerle saçın desteklenmesi gerekir. Bu besleme için de en verimli bitkilerden oluşan sercare içeriği saçınızı besleyen en güçlü karışımdır.

Saç ektirme dışında başka alternatifi olmayan binlerce kişi saçlarına kavuştu

Tam her şeyi denedim ama saçlarıma kavuşamadım diyenlere saçlarını geri kazandıran sercare bir çok kişinin umutlarını yeşertti. Saç ektirmeye karar verip bir kez de sercare deniyeyim diyenlerin ise parasının cebinde kalmasına neden oldu. Sizin de saç çıkarmak için 4-5 ayınız varsa ve paranızı boşa harcamak istemiyorsanız şimdi başlayın kendi saçlarınıza kavuşun.

Hızlı saç uzaması için de kullanılıyor

Saç dökülme problemi olmayan fakat güçlü ve hızlı uzayan saçlara kavuşmak isteyen bir çok kişinin de kurtarıcısı olan Sercare kullanıcısına sunduğu sağlıklı saçlar ile de oldukça tercih ediliyor. Ölçümlere göre saçı uzatma hızı günde 0,22 mm olarak görülüyor.
İlk kullanımla beraber saçınızdaki dökülme oranın oldukça azaldığını görebilirsiniz. Birinci hafta sonunda ise saç dökülmesini %90 oranında oranında düşürmektedir. Eğer ki saçınıza daha dikkatli bakar, çok sıcak suda yıkamaz, sert saç fırçası kullanmaz iseniz saç dökülme oranı daha da azalacaktır.
Biyolojik görevini yapmayan kıl köklerini uyararak deriye tutunamayan saç tellerinin saça tutunmasını sağlayan sercare ayrıca saçın köküne nüfus ederek bu ölü bölgeleri besler zaman içinde tüylenme sağlar. Düzenli kullanımla beraber tüyler kalınlaşarak sertleşir ve kıl oluşumu sağlanır.

Saç ekimine tonlarca para harcamaya son

Size kendi öz saçlarınızı sunan sercare sayesinde saç ekimine binlerce lira vermenize gerek kalmıyor. Saç ekimindeki gibi yan etkisi olmayan, bıçak altına yatmanıza gerek bırakmayan doğal ve sağlıklı saçlara kavuşursunuz.

6 ayda inanılmaz bir değişim yaşadım

Bu mucize deneyimin en güçlü göstergesi ise tüm kullanıcıların aldığı etkili sonuçlar, işte ülkemizden bir kullanıcının sercare deneyimleri

“6 ayda inanılmaz bir değişim yaşadım”

Benim saç yapım dalgalı olduğu için şekil vermek biraz zor oluyor. O yüzden jöle ya da wax kullanmam gerekiyor çünkü dikiliyor.sercarei kullanamaya başladım, sabah akşam losyon, bir de duştayken şampuanı. neysehani saçlarınıza jöle sürersiniz de dökülen saçlar elinize yapışır ya, 1 hafta 10 gün sonra filan elime tek tük teller gelmeye başladı. Daha önceden bütün avucum doluyordu. Etkisini görünce oh be dedim. En azından kel kalmıycaktım.

Sercare 'i düzenli kullanmaya başladım. 2 ay sonra saçlarımın ön kenar kısımlarda kapanmalar olmaya başladı. Bariz şekilde belli oluyordu.sonra ortalara kadar geldi. 4 ay içinde bariz bir şekilde ön tarafım kapanmış sadece aralarda ufak ufak boşluklar vardı. Gerçekten inanılmazdı. 1 ya da 1,5 ay içinde o aralıklar da tamamen kapandı ve resmen ön tarafıma saç ektirmiş gibiydim. Sanki 10 yıl gençleşmiştim. Ben sağa sola ürünü anlatırken, ürün Türkiyeye gelmiş, videosu izlenme rekorları kırmış. Canlı tanığıyım ben tabi. Almanyada çok daha pahalıya mal olmuştu bana ama neyse.

Tunç Aslan - 40

“Saç dökülmesin diye kullandım saçlarım çıktı”


Sercare saç çıkarıcı setiyle Almanya’da yaşayan kuzenim sayesinde tanıştım. Kuzenim Mannheim’de berberlik yapıyor. Kuzenim Mehmetle skypeden konuşurken, espiriyle karışık bana bi kocakarı ilacı ver de şu saçları çıkaralım derken o da bana sercare var olum, acayip bir ürün, gözlerimle gördüm, çok etkili saç çıkarıyor. Sonra ürünü anlatmaya başladı.

Kendisi bir müşterisindeki saç oluşumuna tanık olmuş.Alman müşterisi 40lı yaşlarda kafasının önü kapalı tepesi açık biriymiş. Ayda bir kez tıraşa gelen müşterisinde gözle görülür şekilde saç oluşumu farketmiş. 3 ayda acayip saçı çıkınca o da sormuş. Alman müşteri sercare saç sitesinin adını vermiş. Tabi bu ürün ilk çıktığı ve ünlenmediği zamanlarda oluyor. O kadar popüler olması 4-5 aydan sonra kullanıcılar sonuç almaya başlayıp da tavsiye edince hızla artmış. Zaten videosu da o dönem çekiliyor. Gerçek kullanıcılardan sonuçlar gelince, önceki ve sonraki saç değişimlerini gösteriyorlar.

Sercare ile Türkiye’ye bile
gelmeden tanıştım.

Neyse ben dediğim gibi bu ürünler daha bu kadar popüler olmadan başlamıştım. Daha türkiyede satışı yoktu. Türkiyedeki ilk kullanıcılarından sayılıyorum desem yalan olmaz. Benim başımın ön tarafında kellik sorunu var. Kuzenimle de konuşunca istersen göndereyim dedi. Olur dedim. 3 kutu almış gönderdi. Aslında ben saç dökülmesini o kadar dert eden biri değildim ön taraflardaki boşluklar çok canımı sıkmıyordu. Ama artık dökülmese iyi olurdu ki daha fazla kel kalmak canımı sıkabilirdi. O yüzden ürünü saç dökülmemesi için kullanmaya başladım.

Saç Çıkarmayan ürünü sorgusuz, sualsiz iade edebiliyor!

“sercare” nin bu kadar başarılı olması sizlere kalite sunmasıdır. Tabi bu garantiyi sadece resmi satış siteleri verebiliyor. Ürünü, Ücret iadesi veren sitelerden temin ederek orijinalini de almış oluyorsunuz.